Vindere af Åbent Landbrug-konkurrence

10 oktober 2011Afsætning

Emneord KonkurrenceÅbent landbrug

I forbindelse med Kopenhagen Fur's deltagelse i Åbent Landbrug, havde vi, på de enkelte farme, konkurrencer blandt de besøgende. Nedenfor er vinderne på de enkelte farme oplistede. Vinderne er kontaktet personligt.


Steffen Therkelsen, Uldum

I Pod Touch

Christian Bech, Uldum

Biobilletter

Niklas Sørensen, Vejle

Pelshjerte

Preben Thygesen, Uldum


Ole Dahlgaard, Bornholm

I Pod Touch

Birgitte Petersen, Rønne

Biobilletter

Brit, Lærke og Julie Kofoed Dahl, Rønne

Pelshjerte

Michael Hedesmann, Allinge


 

Erik Ugilt Hansen, Hobro

I Pod Touch

Tom rask, Hobro

Biobilletter

Lone O.T. Lykkegaard, Nørager

Pelshjerte

Hanne Rasmussen, Nørager


Tage Pedersen, Hedensted

I Pod Touch

Heidi Nielsen, Vejle Øst

Biobilletter

Mathias Due Simonsen, Hedensted

Pelshjerte

Hans Christian Christiansen, Stenderup


 

Marlene og John Papsø, Kjellerup

I Pod Touch

Martin Østergård, Bjerringbro

Biobilletter

Marianne Frederiksen, Rødkærsbro

Pelshjerte

Lene Just Jørgensen, Silkeborg


 

Connie og Stig Sørensen, Bording

I Pod Touch

Lucas Daugaard, Ikast

Biobilletter

Jacob Knudsen, Bording

Pelshjerte

Lona Reinholdt, Vamdrup


 

Jesper Vad Jensen, Gredstedbro

I Pod Touch

Emil Magnussen, Gram

Biobilletter

Caroline Rasmussen, Gørding

Pelshjerte

Anja Dreier Petersen, Lunderskov


 

Ann-Mona og Henrik, Næstved

I Pod Touch

Søren Ottosen, Maribo

Biobilletter

Familien Ingholt Skov, Ringsted

Pelshjerte

Tenna Olsson, Næstved


Flemming Junge, Grindsted

I Pod Touch

Aksel Schellerup,Holsted 

Biobilletter

Ceciliea og Bastian Poulsen, Jelling

Pelshjerte

Lis og Knud Kristensen, Hejnsvig


Ole Haarbo, Ranum

I Pod Touch

Kristian Riisgaard, Ranum

Biobilletter

Kristian Bisgaard-Jespersen, Løgstør

Pelshjerte

Britta Welling, Løgstør


Tommy Jensen, Skals

I Pod Touch

Josefine Siegenthaler, Viborg

Biobilletter

Maria Stougaard, Skals

Pelshjerte

Sally Nielsen-Grøn, Skals


Henrik Svendsen, Hvalsø

I Pod Touch

Rasmus Larsen, St. Merløse

Biobilletter

Rebecca Krebs, Kr. Såby

Pelshjerte

Asbjørn Aggesen, Roskilde

 

Tillykke til alle, og vi håber at alle havde en god tur på minkfarm.